Recenzje

Wyszukaj stronę        

Książki


Cytaty

Cytaty
Książki, literatura polska i obcojęzyczna, to obszar, w którym porusza się autor bloga Uczta Mistrzów, na którym umieszczane są najciekawsze cytaty z książek niebanalnych, arcydzieł wychwalanych przez krytyków i książek zapomnianych. Zapraszamy do czytania cytatów i proponowania nowych.
http://www.ucztamistrzow.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wydawnictwo dla dzieci

Wydawnictwo dla dzieci
Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy do współpracy pod kątem dystrybucji produktów Wydawnictwa Promyczek. Głównym zadaniem wydawnictwa promyczek jest wydawanie czasopism dla dzieci "promyczek dobra" ale w miarę naszych możliwości przygotowujemy też różne wydawnictwa dla dzieci. Jako jedyne wydawnictwo wznawiamy list Jana Pawła II do Dzieci napisany w 1993r.W naszej ofercie posiadamy również filmy religijne dla dzieci. Zapraszamy
http://www.promyczek.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Joanna Podemska

Joanna Podemska
Jestem instruktorem terapii zajęciowej, pracuję też na uczelni i w szkole policealnej. Ukończyłam pedagogikę, socjologię i psychologie zarzadzania, wobec tego moim spektrum zainteresowania jest człowiek, który w swej prostocie potrafi wszystko skomplikować. Miłośniczka łażenia po górach, jazdy na rowerze, żeglowania i sztuk walki. Jestem pasjonatką książek, uwielbiam słuchać muzyki oraz tańczyć, szczególnie lubię tango.. Moją dumą jest moja fantastyczna nastoletnia Córka. Najbardziej denerwuje mnie stereotypizacja poglądów i nietolerancja.
http://podemska.pl
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008