Recenzje
praca magisterska wzory. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę praca magisterska wzory i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
Profesjonalna wycena diamentów. Najlepsza lokata to inwestycja w Profesjonalna wycena diamentów i diamenty - zainwestuj bezpiecznie swoje pieniądze!
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.

Wyszukaj stronę        

Teatr






Teatr profilaktyczny

Teatr profilaktyczny
Teatr profilaktyczny Teatr Króla kieruje swoje spektakle do dzieci i młodzieży. Nasze przedstawienia ostrzegają przed skutkami palenia tytoniu, zażywania narkotyków i picia alkoholu. Spektakle profilaktyczne naszego teatru w prosty i jasny sposób przekazują młodym widzom wiedzę, informując o zagrożeniach związanych ze stosowaniem używek i jednocześnie ucząc zdrowego trybu życia. Szczegóły naszej oferty dostępne są na stronie internetowej teatru. Serdecznie zapraszamy najmłodszych na nasze spektakle profilaktyczne.
http://www.teatrkrola.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wielkoformatowe systemy multimedialne

Wielkoformatowe systemy multimedialne
Firma Gorycki & Sznyterman zajmuje się wdrażaniem systemów multimedialnych. Kompleksowo projektujemy, adaptujemy oraz montujemy instalacje oświetleniowe, nagłośnieniowe, multimedialne oraz automatyki scenicznej dla instytucji publicznych jak i prywatnych podmiotów
http://www.goryckisznyterman.com
Zgłoś nie działający link/spam

Adaptacja akustyczna sal koncertowych

Adaptacja akustyczna sal koncertowych
RS Minus sp. z o.o. zajmuje się adaptacją akustyczną sal koncertowych i centrów kongresowych. Wszędzie tam, gdzie potrzebny jest dobry odbiór dźwięku, komfort słuchania i ograniczenie hałasu. Działamy na terenie całego świata!
http://rsminus.pl
Zgłoś nie działający link/spam









UrbiCMS 2008