Recenzje
https://herbcio.pl/. Zioła na odchudzanie
link. Malowannie
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia (980) .

Wyszukaj stronę        

Teatr


Teatr profilaktyczny

Teatr profilaktyczny
Teatr profilaktyczny Teatr Króla kieruje swoje spektakle do dzieci i młodzieży. Nasze przedstawienia ostrzegają przed skutkami palenia tytoniu, zażywania narkotyków i picia alkoholu. Spektakle profilaktyczne naszego teatru w prosty i jasny sposób przekazują młodym widzom wiedzę, informując o zagrożeniach związanych ze stosowaniem używek i jednocześnie ucząc zdrowego trybu życia. Szczegóły naszej oferty dostępne są na stronie internetowej teatru. Serdecznie zapraszamy najmłodszych na nasze spektakle profilaktyczne.
http://www.teatrkrola.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wielkoformatowe systemy multimedialne

Wielkoformatowe systemy multimedialne
Firma Gorycki & Sznyterman zajmuje się wdrażaniem systemów multimedialnych. Kompleksowo projektujemy, adaptujemy oraz montujemy instalacje oświetleniowe, nagłośnieniowe, multimedialne oraz automatyki scenicznej dla instytucji publicznych jak i prywatnych podmiotów
http://www.goryckisznyterman.com
Zgłoś nie działający link/spam

Adaptacja akustyczna sal koncertowych

Adaptacja akustyczna sal koncertowych
RS Minus sp. z o.o. zajmuje się adaptacją akustyczną sal koncertowych i centrów kongresowych. Wszędzie tam, gdzie potrzebny jest dobry odbiór dźwięku, komfort słuchania i ograniczenie hałasu. Działamy na terenie całego świata!
http://rsminus.pl
Zgłoś nie działający link/spam

UrbiCMS 2008